Mevcut E-mail Hesabını Diğer E-mail Adresine Yönlendirme

Hotmail Hesabımızı Açıyoruz ve Seçenekler Diyoruz


Tıklıyoruz KarzımızaYonlerdırme Icın Gereklı Ekran Cıkıyor

Resim Otomatik Küçültülmüştür. Bu yazıyı Tıklayarak Orjinal Halini Görebilirsiniz. Bu resim 810x164 Boyutlarında ve 23 KB dir.


Yonlerdırmek İstedigimiz Maıl Adresimizi Kutucuga YazıpGönder Diyoruz Ve Yazdıgımız Maıl Hesabını Acıyorz

Gelen Kusutunda Hotmail Adresinizden Gelen Bır Mail Görüyorsunuz buradaki link e Tıklayın

Resim Otomatik Küçültülmüştür. Bu yazıyı Tıklayarak Orjinal Halini Görebilirsiniz. Bu resim 741x181 Boyutlarında ve 32 KB dir.


Bu Şekılde Hotmail Hesabınızdan mynet Kımlıgınızle Iletı Gonderebılırsınız ancakPOP3 erişimi olmayan diğer hesaplardan posta almak için, özgün e-posta adresinden Windows Live Hotmail hizmetine otomatik iletme ayarlaması yapmanız gerekir.

yanı

Mynet Email Plus servisinin kolaylıklarından biri de Email yönlendirme özelliğidir. Mynet Email Plus servisine geçen kullanıcılarımız hesaplarına gelecek Email’leri daha sık kontrol ettikleri diğer bir Email adresine kolaylıkla yönlendirebiliyorlar.
  • Email yönlendirme nasıl çalışır?
    Kullanmakta olduğunuz Mynet Email hesabınıza Email’ler geldikçe belirlediğiniz diğer bir Email hesabına anında ve otomatik olarak iletilir. Eğer isterseniz gelen Email’lerin bir kopyası Mynet Email hesabınızda da saklanır.
  • Mynet Email Plus servisinin başka avantajları var mı?
    Mynet Email Plus servisinin 5 GB'lik kapasitesi, Virüs Engelleme Sistemi, istenmeyen Email'lere karşı engelleme sistemi ve Email'lerinize outlook üzerinden erişim gibi daha bir çok ayrıcalığından yararlanabilirsiniz.
  • Email yönlendirme özelliğini nasıl kullanabilirim?
    Email yönlendirme sadece Mynet Email Plus servisinde! Email yönlendirme özelliğinden yararlanmak için Mynet Email Plus servisine geçmeniz yeterli.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !